מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  

 שידות

שידות הן לא רק פריט עיצובי שנותן הרבה מאוד ערך וגוון לסביבה, הן גם פתרון אופטימאלי לבעיית האחסון שפוקדת כל אחד ואחת מאיתנו, בוודאי בעידן השפע שבו אנחנו חיים. שידה עוזרת לנו לעשות סדר בחדר והיא יכולה להשתלב באופן הרמוני בחדרים רבים בבית, ביניהם: סלונים, חדרי שינה, חדרי ילדים, מסדרונות, משרדים, חדרי עבודה ועוד.
כאן בפורטל הריהוטים הגדול בישראל תמצאו סדרות של שידות, לכל אחת מהן חותם ייחודי וזהות אסתטית עצמאית. הבאנו אליכם שידות המגיעות רק ממותגי עיצוב המציעים פרשנות מעניינת ורק כאלו שמייצגים את תפיסת העיצוב העכשווית.

להשלים את האווירה עם שידה מתאימה
 
שידות מלוטשות ועכשוויות, שידות אציליות ואלגנטיות, שידה אופנתית או כזו שמותירה אפקט אסתטי רב רושם – את כל סוגי השידות תמצאו כאן, ותוכלו להתאימן לכל מטרה, לכל צורך ולכל חדר.תמצאו כאן שידות במבחר גדול של שילובים, צבעים, חומרים, סגנונות וקומפוזיציות, וטווח גדול של מידות, נפחים וגבהים. שידות עם מגירות או עם מדפים, שידות עם פיתוחים מורכבים או בעיצובים פשוטים.  
למרות ששידות נחשבות לריהוט משלים הן יכולות ליישר קו עם כל סגנון עיצובי וכל אווירה ואף יכולות לשנות אותה, אז אל תתפשרו על האיכות.
לפני שרוכשים שידות צריך להצטייד בכמה נתונים חשובים: מה מטרתה של השידה? האם היא נועדה לספק מענה רק לבעיית אחסון והבלגן או גם להעניק לחדר מראה מיוחד? כמה מקום עומד לרשותכם? האם אתם עומדים להציב אותה ליד קיר? או ככה באופן עצמאי בחלל? אילו פריטים תרצו לאחסן בשידה – דברים כבדים (סט צלחות או כלי עבודה) או קלים (איפור ותמרוקים)? חשוב לבחור שידה שתוכל לשאת את המשקל הרצוי לכם. כיצד מעוצב החדר שבו תוצב השידה? כדאי מאוד להתאים את עיצובה לעיצוב החדר. מי ישתמש בשידה? אבא? אימא? הילדים? לילדים כדאי לרכוש שידות נמוכות ונגישות, למבוגרים כדאי להתאים את השידה לפי תכיפות השימוש. אם רוצים לאחסן בשידות פריטים שאינם מיועדים לילדים כדאי להעדיף שיהיה גבוהה יותר ואולי רצוי לחפש שידה עם אפשרות נעילה הרמטית כמו של רהיטים מסוימים. האם דרושה לכם שידה עם מדפים? או עם מגירות? – תחשבו על זה....