מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  

 ריהוט משרדי

הלקוחות שלך מגיעים למשרד שלך והם התשתית החיונית לכל עסק או חברה. העובדים, שהם המשאב הכי חשוב לארגון מבלים במשרד את רוב זמנם – אז כמה השפעה באמת יש לעיצוב של ריהוט משרדי? מחקרים בפסיכולוגיה חברתית וארגונית מראים כי לאדם אין יותר מהזדמנות אחת לייצר רושם ראשוני, וכי עסקאות והזדמנויות עסקיות יכולות לקום וליפול בשניות הראשונות של המפגש. אם יש לכם קצת זמן פנוי ומוטיבציה אנחנו ממליצים לכם לשוטט באתרי אינטרנט של חברות גדולות ומצליחות בעולם ובארץ, תגלו מיד שהעיצוב של המשרד הוא משהו שהן מתגאות בו ומקפידות לחלוק אותו עם כולם, ובמקרים רבים אף מייחדות לעיצוב המשרדים דפים מאתר האינטרנט הרשמי שלהן.

ריהוט משרדי הוא, אפוא, הרבה יותר מכסא ושולחן הוא תדמיתה של החברה וחלק אינטגראלי מן המיתוג שלה. כאשר רוכשים ריהוט משרדי למעשה רוכשים מוניטין, קונים עמדות ודעות ובעזרתו ניתן לייצר את האפקט המדויק שאותו רוצים להשיג.
חדרי ישיבות, קיוביקלס לעובדים, מכתבות, שידות, כסאות מנהלים, שולחנות לבכירים, עמדות עבודה, משטחי אחסון, ארונות, חדרי עבודה ביתיים, משרדים מעוצבים קומפלט או ריהוט משרדי מודולארי – אלו הם רק חלק מהעיצובים והדגמים שממתינים לכם בפורטל הריהוטים שלנו ויש עוד רבים נוספים.

לבוא לעבודה עם חיוך, בכל יום מחדש.
 
בפורטל הריהוטים תמצאו מגוון רחב של עיצובים ואת מיטב המותגים, החברות והיצרנים של ריהוט משרדי בישראל. לפניכם קולקציות אופנתיות בשלל צבעים, גימורים, טקסטורות וסגנונות שמתאימים לכל סוגי המשרדים: מפעלי תעשייה, משרדי הייטק, חברות תקשורת, חברות צרכניות, מבנים תעשייתיים, חנויות, חברות בינוניות, סוכנויות, עסקים קטנים ואפילו פתרונות עיצוב לעצמאיים. 
אנחנו מקפידים להביא אליכם טרנדים עדכניים שמצליחים לשלב בהצלחה בין הנדסת אנוש חכמה וארגונומיה לבין נוחות מרבית, ומציגים בפורטל רהיטים סל נרחב של פתרונות למשרד המודרני. הצוות המקצועי משקיע הרבה מאוד זמן, יצירתיות ודיוק בבחירת המותגים המופיעים כאן ובוחן אותם על פי קריטריונים קשיחים וסטנדרטים בלתי מתפשרים – הכול כדי שאתם תוכלו להגיע למשרד מדי יום עם חיוך גדול על השפתיים.