מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.

 ריהוט גן

בחירת ריהוט גן דורשת התחשבות בשילוש הקדוש המייצג את המאפיינים הבאים: מראה, עמידות ונוחות. עליו להיות יפה ומעוצב בצורה שתתאים לגן, לחצר או למרפסת בה הוא מוצב מבחינת צבעים וטקסטורות, מחד, והוא צריך להיות עמיד מאוד כדי שיוכל לשמור על מראהו לאורך זמן תוך שהוא חשוף לשמש החזקה ולחום הרב של הקייץ ולגשמים והטמפרטורות הנמוכות של החורף, מאידך. מעבר לכך, ולא פחות חשוב, מאחר ואנחנו מנצלים את ריהוט הגן לרגעי מנוחה ורגיעה, הישיבה או השכיבה עליו צריכה להיות נוחה במיוחד. 
ריהוט גן שטומן בחובו את אותו שילוש קדוש ישרת אותנו נאמנה למשך שנים רבות ויאפשר לנו להוסיף לבית פינה של שקט ושלווה שכל המשפחה תוכל ליהנות ממנה, וגם האורחים.
כאשר בוחרים ריהוט גן חשוב לוודא איזו תחזוקה דרושה לו. האם נידרש להחליף או לרפד מחדש את הכריות מדי תקופה מסוימת, האם נצטרך לחדש את שכבת הלכה של רהיטי עץ או קש מדי פעם והאם כדאי לאחסן את הריהוט בעונת החורף הגשום או שניתן להשאיר אותו בחוץ מבלי שיגרם לו נזק. תחזוקה נכונה של ריהוט גן דורשת לרוב עבודה מעטה אך מאריכה משמעותית את תקופת הזמן בה ניתן להשתמש בו וכמובן, משמרת את המראה שלו לאורך זמן.
 
 ריהוט גן מעוצב
 
לא מעט אנשים נוטים לבטל את תרומתו של ריהוט גן לעיצוב הבית ומתייחסים אל החצר או המרפסת כחלק נפרד מן הבית. אולם, רהיטי הגן המודרניים מאפשרים לשלב מגוון רחב מאוד של חומרים וצבעים ולהמשיך את התמה העיצובית של ביתנו  - גם מחוצה לו. ההיצע הגדול של ריהוט גן בימינו מאפשר לנו להתאים אותו באופן אופטימאלי לעיצוב של שאר הבית וליצור מרחב מחייה אחיד, הרמוני ומתואם בו הפנים מתכתב עם החוץ בהצלחה יתרה. מעבר לכך, בשל יופיו ועמידותו ישנם כיום אנשים הבוחרים להכניס ריהוט גן גם לתוך הבית ולהשתמש בו גם בחדרים הפנימיים כמו הסלון, פינת האוכל או חדרי הילדים.
בפורטל הרהיטים ריכזנו עבורכם את מיטב היצרנים, הנגרים, החברות והמותגים המציעים ריהוט גן איכותי, עמיד, נח ומעוצב. ריהוט שיאפשר לכם לחייך בסיפוק בכל פעם שתרצו ליהנות מכמה דקות של שקט באוויר הצח בפינה הקטנה שלכם.