מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  

 פינות אוכל

פורטל ריהוטים מזמין אתכם לבוא ולגלות עולם חדש ומרענן של פינות אוכל מעוצבות. זה הזמן לקחת פסק זמן, להתרווח בכיסא ולהתבונן במבחר עשיר ומוקפד של פינות אוכל מסוגננות המגיעות ממיטב היצרנים, המותגים והחברות בארץ.

פינת האוכל הבאה שלכם יכולה ללבוש כל צורה, סגנון ועיצוב. תנו דרור לדמיונכם והפליגו איתנו למסע בינות פינות אוכל דקורטיביות: היא יכולה להיות בסגנון לואי ה-14, פינת אוכל במראה יוקרתי שניכר שהקדישו הרבה מאוד זמן ומחשבה לכל פרט ופרט.  פינות אוכל יכולות להיות מלכותיות וכאשר יושבים בהן מתמלאים בתחושה של אלגנטיות וקלאס. אך פינת האוכל שלכם יכולה להיות גם כפרית, חמה ואינטימית וכאשר תשבו בה תחושו שאתם בעמק פסטוראלי באיטליה או צרפת, היא גם  יכולה להיות מודרנית ועכשווית כמו באמריקה והיא יכולה להיות הכי ישראלית כי היא פשוט תעניק לכם תחושה של בית.
 
פורטל ריהוטים: הדרך שלך למצוא פינת אוכל שהיא לא רק יפה כי אם גם חכמה.
 
פינות אוכל צריכות להיות גם יפות וגם חכמות: פינה שתוכל לספק מענה לכל הצרכים שלכם, גם אם הם משתנים מעת לעת – ארוחות משפחתיות ואינטימיות, מחד, וארוחות חגיגיות באירועים וחגים, מאידך. עם השכלולים והפיתוחים שיש כיום זו לא בעיה להשיג את כל הפונקציות הללו בפינת אוכל אחת. שולחנות עם הרחבה, זוהי רק דוגמה אחת ובפורטל ריהוטים תוכלו למצוא מותגים, יצרנים וחברות שיוכלו לספק לכם פתרונות לכל צורך.
פורטל ריהוטים זה מהווה במה למיטב היצרנים, המותגים והחברות בישראל שמציעות פינות אוכל מעוצבות,  והוא מאפשר לכם לקבל תמונת מצב עדכנית של מיטב העיצובים האחרונים. כאשר אתם גולשים בפורטל נפרש לפניכם מבחר איכותי ומדוקדק, מגוון אך סלקטיבי של פינות אוכל
פורטל רהיטים פותח צוהר לעולם שלם של עיצוב ואיכות ומאפשר לכם לבחור פינת אוכל ביתית בהתאמה מושלמת לצרכיכם ולחלומכם. אנחנו מאמינים שאסור להתפשר על פינת אוכל ויודעים שתוכלו למצוא כאן בדיוק את מה שאתם מחפשים.