מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  

 סלונים

הדור החדש של סלונים כבר כאן והוא מגלם בתוכו את כל מה שדרוש לחיים המודרניים והדינאמיים של המאה ה-21. הסלון שעד כה היה מרחב פונקציונאלי בעיקר, כעת מכוון גבוה. הוא מקרין יוקרה שעד כה ראינו רק ביצירות אמנות, ומותגי ריהוט בכל העולם חושפים בפנינו עיצובי סלונים שמציתים את הדמיון מחד, אך נגישים לכל כיס, מאידך. הסלון הוא מרכז הבית, הוא חלל אירוח, שיחה, רגיעה ומפגש וככזה הוא חייב גם למלא את ייעודו. 
פורטל ריהוטים הוא חלל תצוגה ייחודי המקבץ ומציג את מיטב מותגי הסלונים בישראל והוא מעניק לכם הזדמנות לבחור סלונים מעוצבים בהתאם להעדפותיכם האסתטיות ולטעמכם, וכל זאת  מבלי לבזבז זמן מיותר בריצה מאולם תצוגה אחד למשנהו ומבלי כל צורך לזוז מהבית.
כדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים את הסלון הנכון ריכזנו עבורכם מספר עצות ממומחים לעיצוב: 
 
רשמו לעצמכם מה אתם הייתם רוצים בסלון שלכם? שולחן? מספר כורסאות? שידה למערכת קולנוע ביתית? מזנון לאחסון כלים? – רק לאחר שאתם יודעים בדיוק מה הצרכים הייחודיים שלכם תדעו איזה סלון מתאים לכם.
מדדו היטב את השטח של החדר שבו יוצב הסלון: אורך קירות, רוחב, עומק, מרחק רצוי בין כורסא לטלוויזיה, אם אתם רוצים כורסא מתכווננת או נפתחת (ריקליינרים) יש לקחת את זה בחשבון גם כן בתכנון החלל.
האם הסלון הוא חלל עצמאי או שהוא מחובר למטבח? האם אתם רוצים שתהיה המשכיות עצובית בין החללים השונים או שכל חלל יעוצב באופן בלתי תלוי?
האם יש ילדים קטנים בבית או מתוכננים בקרוב? אם כן, חשוב לבחור בדים שאינן סופחים לכלוך וכדאי לשקול רכישת ריפודים כהים. 
 
סלונים מבתי העיצוב המובילים בישראל
 
בפורטל זה מוצגים רק בתי עיצוב אמינים שאינם מתפשרים על איכות וטיב. כל מותג וספק סלונים נבחן ונברר בקפידה, ואנחנו ממשיכים לרענן ולחדש את מאגר הדגמים המוצגים כאן, בהתאם למגמות עכשוויות ולרחשי השוק.
סלון מהודר ואלגנטי, סלון לבן ומודרני, סלוני נוחות, כורסאות ומערכות ישיבה עצמאיות או סלון קומפלט – את הכול תמצאו כאן בפורטל רהיטים ובלחיצת כפתור אחת קטנה. אנחנו לא משאירים דבר ליד המקרה ומרחיבים בהתמדה את גבולות העיצובים והאסתטיקה, כדי שאתם תוכלו ליהנות מכל העולמות.