מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  

 מטבחים

המטבח שתמיד חלמתם עליו ממתין לכם בפורטל הריהוטים ועכשיו הוא בהישג ידכם. מטבחים נחשבים לאחת ההוצאות העיקריות בכל מה שנוגע לעיצוב הבית המודרני ולא בכדי, המטבח הוא שלם הגדול מסכום חלקיו. 
בפורטל הריהוטים ריכזנו עבורכם מטבחים ברפרטואר גדול ונרחב של סגנונות ועיצובים. אז במקום לעזוב את הבית או הכורסא הנוחה, לכתת את רגליכם בין אולם תצוגה אחד למשהו כאשר אתם בקושי מצליחים למצוא את עצמכם בים הדגמים והחברות והמידע, גלשו להנאתכם בפורטל ותחשפו לעיצובים הכי עכשוויים של מטבחים וכן לדגמים של המחר. פה תמצאו את המילה האחרונה בעיצוב מטבחים – מטבחי מעצבים ישראלים ועיצובים שמגיעים מבירות העיצוב הבינלאומיות. יש פתרונות לכולם,  גם מטבחים לאנשים שמחפשים משהו ייחודי באמת. 
 
מטבחים במניפה של עיצובים
 
מעצבי מטבחים עושים הכול מנת לאפשר לנו ליהנות מחוויית בישול ואפיה נוחה ונעימה ובכדי להקל עלינו את העבודה, ונראה שהם חושבים על הבשלן הביתי במונחים של שף. מטבחים מודרניים שמסתירים את חזיתם, מגירות עם פתיחה שקטה, סטנדרט של פרזול שמהווה מפגש בין אומנות, מדע ועיצוב ואיים העשירים בשטחי עבודה ומקומות אחסון – אלו הם רק חלק מהפיתוחים והיתרונות החכמים שממתינים לכם היום ועומדים לבחירתכם גם כאן בפורטל ריהוטים.
אז איך אתם עומדים לעצב את האזור הכי אקסקלוסיבי בבית? בסגנון כפרי פסטוראלי איטלקי? בקווים עדכניים ומינימאליסטיים? בגווני הלבן המאפיינים את המטבח הפרובנסי הצרפתי? או אולי בסגנון תעשייתי ומודרני? – המטבח הוא אחד הסמלים הכי מזוהים עם ביתיות, הוא מקום שבו אנחנו רוקמים זיכרונות ומחברים אותם עם טעמים, מגע וניחוחות. מטבחים הם תמצית המשפחה אך במקביל הם גם סמל סטטוס.
פורטל הרהיטים מהווה מקום מפגש נדיר בין לקוחות לבין מעצבים, יצרנים, מותגים וחברות מטבחים בישראל המאפשר לכם לבחור מטבח שיענה בדיוק על הצרכים שלכם. אנו מקפידים להביא אליכם מטבחים מגוונים שמתאימים לכל סוגי התקציבים, ומעניקים לכם הזדמנות לעצב מטבח שיהיה לא רק מקום התרחשות בפני עצמו בבית כי אם מקום מעורר השראה.