מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  

 מזנונים

 
לא רבים יודעים זאת אך למזנונים יש היסטוריה ארוכת שנים. מזנונים היו במאות הקודמות המקום שבו היה מונח האוכל רגע לפני שהוא עובר לשולחנם של מלכים, אצילים ורוזנים. המנות היו מסודרות על המזנון ממתינות לבואם של המשרתים והשפחות שהופקדו על שתי מטלות מאתגרות – לבדוק באם המנות איכותיות ולאמת שהאוכל אינו מורעל. תהליך זה התרחש עד לא מזמן – במאה ה-19, אך מאז ועד היום נודעו למזנון תפקידים שונים בתכלית.
היום מזנונים משמשים אותנו למגוון פונקציות, ביניהן: לצורכי אחסון ולצורכי נוי ועיצוב. מזנונים מודרניים יכולים להיות כל מה שאתם רוצים שהם יהיו: הם יכולים להיות עתירי מדפים, מלאי מגירות וחללי אחסון או לא, דומיננטיים ומאסיביים או מזנונים מינימאליסטים ומודרניים – הבחירה נמצאת בידיים שלנו. ניתן להציב מזנון בבית, בחדר השינה, בסלון ואפילו במשרד וליהנות מכל היתרונות שמזנונים מציגים.
 
למצוא את המזנון הנכון...!
 
בפורטל הריהוטים היחיד מסוגו בישראל תוכלו למצוא בנוחות ובקלות רבה מזנונים דקורטיביים בעיצובים מופלאים. שיטוט מהיר באתר יחשוף אתכם למגוון העשיר, בין היתר: מזנונים לטלוויזיה ולמערכות קולנוע ביתיות, מזנונים משרדיים, מזנון תלוי או מרחף, מזנון עם או ללא מגירות נפתחות, מזנון בסגנון וינטאג' ועוד שפע של דוגמאות, סגנונות ועיצובים.
כמה עצות לדרך מהמומחים שלנו:
 
לפני שאתם רוכשים מזנון חשבו קודם כל מה המטרה שלו – האם הוא נועד לאחסן כלי בית? ציוד משרדי? האם הוא רק פריט עיצובי? האם אתם זקוקים למזנון שיכיל את מערכת הקולנוע הביתית שלכם? – לכל אחד מהצרכים יש מזנונים ייעודים.
 
היכן אתם עומדים להציב את המזנון? וכיצד מעוצב החלל שמסביבו? – אם אתם מחפשים מזנונים לסלון, הקפידו להתאים אותם לעיצוב של הסלון. אם המזנון יוצב במשרד – וודאו שאתם מתאימים את העיצוב לאווירה של המשרד וכן הלאה. המלצה שלנו, צלמו את החלל שבו יוצג המזנון וכך תוכלו להתאים באופן אופטימאלי בין המזנון לבין העיצוב הכולל של החדר.
 
לא חייבים לרכוש את כל הרהיטים של חדר במכה אחת. רבים נוטים לחשוב שאם קונים סלון, אז חייבים באותה הקניה לרכוש גם מזנון. מיתוס זה אולי היה נכון פעם, כיום ממש לא. ניתן לפרוס הוצאות ולקנות בחוכמה פריטים שונים לחדר מסוים מבלי לפגום בעיצוב ולו במעט.