מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  

 כסאות

 כסאות נמצאים כמעט בכל חדר בבית: במטבח, בפינת האוכל, בחדרי הילדים, בסלון ובחדר השינה. מאחר ואנחנו מבלים לא מעט זמן בישיבה על כיסאות, למעשה רוב היום שלנו אנחנו יושבים כסא, לבחירת הכסא הנכון יכולה להיות השפעה מכרעת על היציבה שלנו, הבריאות וההרגשה הכללית שלנו. 

כסאות או לא להיות!
 
כיום ניתן למצוא כיסאות המורכבים כמעט מכל חומרי הגלם - עץ מתכת או פלסטיק במגוון ריפודים וכמעט בכל עיצוב שעולה על הדעת ועל הדמיון. ההיצע והשימושיות הרבה של כיסאות יכולה להפוך את בחירת הכסא הנכון למשימה לא פשוטה ומורכבת, הרי יש כל כך הרבה דברים שצריך להתחשב בהם. הנה כמה שאלות שכל מי שעומד לרכוש כסא צריך לשאול את עצמו:
 
האם הוא מעודד ישיבה בריאה שלא תפגע בגב?
באיזה עיצוב וצבע כדאי לבחור? 
היכן יוצב הכסא?
האם הריפוד נעים למגע עורינו? 
האם כדאי לבחור בריפוד דוחה כתמים לחדר הילדים או לפינת האוכל?
האם גודלו של הכסא מאפשר למקם מספיק כסאות לכל המשפחה מסביב לשולחן? 
כמה שעות משעות היום אבלה על הכסא?
 
 
אלו הן רק חלק מהשאלות שעלינו לתת עליהן את הדעת כשאנחנו רוצים לבחור כיסאות מתאימים. ובכן, הדרך הטובה ביותר להבין אילו כיסאות דרושים לנו היא לוודא שלושה דברים עיקריים: מי, מתי והיכן. מי המשתמש העיקרי בכסא, מתי וכמה זמן הוא ישתמש בו בכל יום והיכן אנחנו רוצים למקם אותו. לדוגמא: כיסא שישמש בעיקר את הבן הגדול שלומד בתיכון, עליו הוא ישב כאשר יכין שיעורים או יגלוש ברשת וימוקם בפינת העבודה בחדרו. כיסא כזה צריך להיות בעל מבנה חזק, ריפוד רך ועליו לעודד ישיבה בריאה היות וישתמשו בו לתקופות ארוכות בכל יום. מעבר לכך, על גודלו להתאים לגודל ולגובה של שולחן העבודה לידו הוא ימוקם וכן לנתונים הפיזיולוגיים האינדיווידואליים של הבן.
 
בדף זה תוכלו למצוא מגוון רחב של מותגי כסאות מכל סוג, חומר, ריפוד ועיצוב. כל החברות, החנויות, המותגים והנגרים שמופיעים בפורטל רהיטים נבדקו בדקדקנות והם עומדים בתקנים המחמירים ביותר מבחינת איכות החומרים והעבודה, כל זאת כדי שתוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהכסא שתבחרו ימשיך לשמש משענת נוחה גם בעוד זמן רב.