מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  

 חדרי שינה

חדרי שינה מהווים עבורנו אי של שקט בעולם מבולגן של מרוץ אינסופי. הם כבר מזמן לא רק מקום שישנים בו; כאשר אנו נכנסים לחדר השינה שלנו אנחנו רוצים להותיר את כל הרעש והטרדות מחוץ לדרך ופשוט להירגע...
 
המגוון האדיר של חדרי שינה המוצגים בפורטל רהיטים זה מאפשר לכם להתאים את עיצוב החדר לאווירה המדויקת שאתם רוצים להשרות. תוכלו למצוא בקלות חדרי שינה בסגנונות שונים, החל מחדרי שינה קלאסיים או אלגנטיים שתמיד נמצאים באופנה ועד חדרים המעוצבים בסגנונות מודרניים – מינימאליסטים או בקווים נקיים.יתרה מכך, תוכלו לאתר את חדר שינה שיתכתב עם העקרונות הויזואליים של שאר הבית או ליצור חלל שינה ורגיעה ייחודי שיהיה רק שלכם, בעיצובי אישי לגמרי.
 
חדר שינה להתרווח בו ברוגע
 
לבחירת חדר שינה יש השפעה מכרעת על חיי היום יום, על מצב רוחנו, על איכות חיינו ואפילו על בריאותנו. אם תצליחו ליצור מקום שבו אתם מרגישים בנוח תוכלו לשפר את איכות השינה שלכם ולהתחיל כל יום כשאתם טעונים באנרגיות חדשות וחיוביות שישאירו אתכם בשיא היכולות שלכם לאורך היום כולו. 
אך אי אפשר לדבר על חדר שינה מבלי לחשוב גם על נושאים יותר פיקנטיים ולכאורה פחות פרקטיים, אנחנו מדברים, כמובן, על זוגיות ואינטימיות – כאשר בוחרים חדר שנייה אסור לשכוח שזהו כמעט המקום היחיד בבית שבו יש לכם הזדמנות להעשיר ולהעצים את הקשר הזוגי ומחקרים מראים שלאווירה נכונה יש השפעה חיובית על רמות האינטימיות בין בני זוג.
 
חדרי שינה מודרניים וחדשניים או כאלו שכאילו יצאו מהאגדות, חדרים מינימליסטיים או עשירים באלמנטים עיצוביים, יוקרתיים או פשוטים, אלגנטיים או שובבים - את כולם תוכלו למצוא כאן בפורטל הרהיטים. ריכזנו עבורכם את מיטב החנויות, היצרנים, המותגים, הנגרים והספקים, כדי שתכלו ליהנות ממבחר עשיר ולמצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים, בקלות. כל מותג נבדק בקפידה כדי לוודא שהוא מציע חדרי שינה איכותיים, עמידים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מחדר שינה מעוצב, מענג ומרגיע.