מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  

 חדרי ילדים

ילדים הם אמנם פעוטות, אך עיצוב החדר שלהם אינו עניין פעוט. כאשר רוכשים חדרי ילדים כדאי לחשוב על כל הפרטים מראש ולהתאים את האלמנטים השונים בו הן לצרכים שלכם, ההורים, בוודאי אם מדובר ברכישת חדרי ילדים לזאטוטים, והן לצרכיו הייחודיים של הילד. יש כמה מאפיינים משותפים לרוב חדרי הילדים...וכדאי לשקול אותם כאשר רוכשים חדר חדש לילד.
 
חומר למחשבה 
 
חדרי ילדים עתירי מקומות אחסון – יש צורך במקומות אחסון רבים לאפסון הצעצועים, מצעים, חיתולים, משחות, מכשירים ואם מדובר בילדים גדולים יותר אז גם מקום לאחסן בו מחברות, מחשבים, מוצרי חשמל וספרים.
נגישות וממדים – חשוב שמקורות האחסון היו נגישים הן לילד והן להורים. השולחנות והכיסאות צריכים להתאים לנתונים הפיזיים של הילד – גובה ומשקל, ולספק תמיכה ראויה ובריאה.
ומה בנוגע להתפתחות הילד? – חדרי ילדים הם מקום שבו הילדים שלנו גדלים ובו הם מבלים לא מעט משעות היום. לכן מומחים רבים ממליצים לעצב חדרי ילדים רגועים ונעימים, כאלו שיעניקו לילדינו סביבת התפתחות הולמת. מומחים ממליצים לחלק חדרי ילדים לאזורים מובחנים: אזור שינה, אזור ייעודי למשחק ואזור ללימודים, חלוקה זו מגדירה גבולות ומסדרת את מהלך יומו של הילד.
חדרי ילדים נועדו לילדים – אסור לשכוח שרכישת חדר לילדים אינה דומה לקנית סלון חדש, מטבח או חדר שינה. חדר זה הוא החלל של הילד ששיך במידה רבה לו. לכן רצוי מאוד לשתף אותו בבחירת הדגם והעצוב. אחרי הכול, הילד הוא זה שיכין בו שיעורים, יארח חברים ובו הוא הולך לישון, לבדו בדרך כלל, בכל לילה.
בטיחות – ילדים מטבעם שובבים ולא פעם גורמים לנזקים בבית. חשוב מאוד לבחור רהיטים בטיחותיים נטולי קצוות חדים, ולהקפיד על רהיטים איכותיים שיעמדו באתגרים שילדים קטנים מציבים להם.
גמישות – ילדים כמו ילדים גדלים מהר, אפשר וכדאי לרכוש חדרי ילדים שגדלים עם הילד. כך למשל, אם הילד עדיין קטן אין זה אומר שלא כדאי לרכוש עבורו שולחן למחשב ולהכנת שיעורים. את צבע החדר תמיד ניתן לשנות וגם טפטים.
בפורטל רהיטים זה יש שפע של עיצובים ומותגי חדרי ילדים המתאימים לילדים בכל הגילאים. ריכזנו עבורכם דגמים מובחרים של רהיטים שיסיעו לכם לעצב חדר ילדים נעים, נוח, ולא פחות חשוב מכך – חדרי ילדים מאורגנים, מטפחים מסודרים ונגישים.