מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  
  

 ארונות

 
ארונות הם הרבה יותר מחלל אחסון, הם נותנים את הטון בכל מה שנוגע לעיצוב החדר, מאפשרים להשרות בו כל אווירה: קלאסית או מודרנית שימוש והם מקנים לנו את העצמאות להשתמש במגוון חומרים וטקסטורות שלא זמינים באף רהיט אחר. ארונות יפים ודקורטיביים הם פשוט משהו שאי אפשר להתעלם ממנו והם יכולים להפוך כל חדר סטנדרטי לחלל מעוצב בקפידה שיש בו גם אמירה אישית, וכל זאת מבלי להשקיע יותר מדי מאמץ או כסף.
לא פחות חשוב מכך, הארון הנכון יכול לתרום גם לסדר ולניקיון ששורר בו. הארונות של ימינו משוכללים העתירים במגירות ומדפים יעילים במיוחד, כאלו שיוכלו להכיל פריטים רבים בצורה מסודרת ויעניקו לנו חוויית שימוש נוחה וגישה לכל פריט.
 

עיצוב ותכנון ארונות – הכוח... עובר ללקוח.
 
תאים ייחודיים, מדפים נשלפים, מגירות עם סגירה שקטה ומתלים גבוהים שמתכווננים לגובה נמוך בתנועת יד קלה – אלו הם רק חלק מן ההתקנים שנותנים לנו הזדמנות לעשות סדר בבלאגן ולהשאיר את שאר החדר נקי ומסודר, ויש עוד מגוון גדול של חידושים בעולם עיצוב הארונות
בידיכם הכוח לקבוע אילו מרכיבים יכיל הארון, למצוא את השילוב האופטימאלי שיענה על הצרכים המדוייקים שלכם ויקצר משמעותית את המשימה הלא פשוטה והסיזיפית - שמירת הבית מסודר.
פורטל ריהוטים יאפשר לכם לבחור יצרן או חנות שמציעים את הארון האולטימטיבי עבורכם. ארונות בגדים, ארונות קיר וחדרי ארונות - מוכנים או בעיצוב אישי, בעלי דלתות הזזה או דלתות נפתחות, בכל גודל, צבע או עיצוב ולכל מטרה, את כולם תוכלו למצוא בפורטל זה. 
ריכזנו עבורכם בפורטל הרהיטים הישראלי את מיטב הספקים, היצרנים והנגרים כדי שתכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים מוצר איכותי שיאפשר לכם לשמור על הסדר בחדר בנוחות וביעילות וליהנות מפריטים חזקים, מעוצבים ויפים שישמרו על מראם לתקופה ארוכה וישמשו אתכם למשך שנים רבות. בכל מה שנוגע לבחירת איש המקצוע שלכם אל תתפשרו, השתמשו בפורטל הריהוטים כדי ליצור קשר עם אחד מעשרות ספקי ארונות שמוצגים באתר ועשו את הצעד הראשון לקראת ארון חלומותיכם.