מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.

 ריהוט מעץ ממחסן עצים – העסקה הטובה ביותר

הזמנת ריהוט מעץ דרך מחסן עצים מהווה עסקה משתלמת במיוחד. מדוע? משום שאינכם נדרשים לעבור דרך חנויות ומתווכים, ואתם גם נהנים מייצור רהיטים איכותיים בהקפדה רבה. במילים אחרות, אתם גם משלמים פחות וגם מקבלים תוצרים יותר טובים. כיצד זה קורה ואיך מומלץ לבחור ריהוט בעודכם במחסן עצים?

יבוא רהיטי בוטיק וייצורם מחומרי גלם מקומיים

מחסן עצים גם אחראי על יבוא רהיטי עץ מבחוץ וגם על ייצורם מעצים מקומיים המאוחסנים אצלו. בשל כך שהוא עומד בקשר עם מיטב מנסרות העולם, ביניהן מנסרות באפריקה, נהנה הלקוח מריהוט מעצים נדירים, חזקים ועמידים, ייעודיים להצבה במקומות שונים, בחדרי מגורים וסלונים, בחדרי שירות ובגנים וחצרות. הלקוח נהנה מרהיטים איכותיים לשימוש ארוך טווח ללא חשש מבלאי מהיר.

תמחור במחירים למשווקי ריהוט

למה לרכוש ריהוט עץ מחנות רהיטים כשניתן לפנות ישירות אל המחסן? הלקוח נהנה ממחירים נמוכים של רהיטים איכותיים ובכך חוסך עשרות ולעתים מאות שקלים על רכישת אותם רהיטים בחנויות הרהיטים. ניתן להסדיר רהיטים לכל מקום בבית, עבור כל סוגי החדרים והמיקומים.

מבחר גדול של עיצובי רהיטים

חושבים שבחנות תמצאו מבחר גדול יותר? תחשבו שוב. מחסן עצים עובד עם מיטב מנסרות העולם ועומד בקשר עם יבואני ריהוט נחשבים. בשל כך, במדפיו תמיד תמצאו מבחר גדול של עיצובי רהיטים ממנו תוכלו לבחור את המתאים ביותר לבתיכם. כאשר מחסן עצים הוא ספק ריהוט העץ שלכם, אתם נהנים מתשתית ריהוט מעוצבת ומנצחת!

הנאה ממבחר עצים גדול ונדיר

לקוחות של מחסן עצים נהנים מריהוט מעץ המבוסס בחלקו על עצים נדירים וידועים למעטים. אם אתם מעוניינים להביא את חוויית הוינטאג' הבייתה, להציג אותה לחבריכם ומכריכם ולהראות להם מוצרי עץ נדירים באמת, עם ריהוט מעץ ממחסן עצים זו ההזדמנות שלכם לעשות זאת. רהיטים שמבוקרם בעצים נדירים מאפריקה ודרום אמריקה יסייעו לכם להגשים זאת וליהנות מחוויית שימוש נוחה במיוחד על בסיס יציבות ובלאי נצבר מופחת. כאשר מבחר העצים גדול, אפשרויות העיצוב מתעצמות וניתן לעצב את הבית עם ריהוט מעץ מסוגים רבים וליהנות מתשתית ריהוט בעלת מראה מדוקדק במיוחד עבור עיצוב הבית.