מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.

 הכל על רכישת מקלחונים לחדרי אמבטיה ביתיים

מקלחונים הם מקומות מרכזיים בחדרי הרחצה הביתיים. הם מרכזיים בשל כך שהם משמשים כאמצעי הרחצה המרכזי וגם בשל מידת האורך שלהם שנחשבת מידה כמעט מלאה, ולרוב מכסה 2/3 עד שלוש רבעי מקיר ממוצע של 2.4 מ'. לכן, מאד חשוב לדעת לאן לכוון כאשר בוחרים אותם ולהבטיח שהם יתאימו לעיצוב חדר הרחצה שלכם. רכישת מקלחונים מעוצבים לחדרי אמבטיה ביתיים מבטיחה שהחדר יהיה איכותי, מרהיב ביופיו וחוויית הרחצה תשתנה ללא היכר – לטובה.

בחירת האגנית – בסיס המקלחון

האגנית היא בסיסו של המקלחון: משטח הדריכה. חשיבותו מכרעת גם בהיבט העיצובי וגם בהיבט הנוחות. ההיבט העיצובי חשוב משום שמדובר על 1-2 דלתות שקופות, גם אם יש מעט חסם של התזת חול, הדלתות לחלוטין שקופות ומאפשרות את הצגת קווי המתאר של האגנית, גם אם במטושטש. לכן, צבע האגנית חייב להיות זהה לצבע הגיגיות של החדר: הכיור והאמבטיון. אם אתם מתכננים לרכוש דגם שיש לו ידיות, לרוב הן יתקבלו בצבע של האגנית, ואם לא, מומלץ לחתור לכך על מנת שלא לשבור את הרצף העיצובי של רכיבי הקרמיקה: גיגיות-אגנית-ידיות. את האגנית ניתן לבחור במרקם חלק לחלוטין או במרקם פסים או משבצות מוגבהות ומעוגלות למגע רך ונעים של כפות הרגליים.

בחירת דלתות הזכוכית של המקלחון

הדלתות הנן דלתות שקופות, כאשר הבחירה שלהן יכולה להיות 100% שקופה עם תמונת ראי מלאה, או מחוספסת כמעה, עם מאפיינים של התזת חול להסתרה קלה של הנעשה בתוך המקלחון. את דלתות הזכוכית של המקלחון ניתן גם לבחור בהתאם לגודל. הן יכולות לכסות את כל תא הרחצה, 2/3 ממנו, יותר מכך או פחות מכך. מומלץ לבחור בדגם דלתות הזכוכית שניכר כמתאים ביותר לשילוב בחדר הרחצה. השוואה לדלתות הארון עשויה לקדם מאד את הבחירה שלכם.

בחירת מיקום המקלחון בתוך חדר הרחצה

מומלץ לתכנן היטב איפה אתם רוצים לשים את המקלחון שלכם: בפינת החדר, במקביל לקיר אך לא בפינה, או מעל האמבטיון. יש מצבי אין ברירה בהם ישנה רק בחירה אחת. למשל, אם חדר הרחצה מאד קטן ולא עולה על 3 מ"ר ויש בו רק אמבטיון, כנראה שלא תגיעו לאגנית, והאמבטיון ישמש כמשטח דריכה. תצטרכו לרכוש רק את הדלתות. בחדר בינוני כנראה שהאופציה הנוחה מכולן תהיה בפינה מטעמי חיסכון במקום. בחדר גדול ממש ניתן לבחור את מרכז הקיר כלוקיישן ובכך ליצור רצף המשכי עם הארון אמבטיה כרכיב פתיחה.