מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  
  

 מערכות ישיבה

 מערכות ישיבה הן למעשה השגריר של ביתנו. הסלון הוא המקום בו אנו נוטים לארח בדרך כלל ומערכת הישיבה אמורה לשקף לאורחים את הטעם שלנו מחד, ולשמש להם כמצע נח לישיבה מאידך.
השילוב הזה בין מראה לנוחות יכול להפוך בחירה של מערכות ישיבה למשימה לא פשוטה בכלל והוא מתפצל לשלושה חלקים:
 
העיצוב, האסתטיקה והמראה - הדבר הראשון שאורחים הנכנסים לסלון שלנו יראו הוא את מערכת הישיבה. מעבר לגודלה הפיזי, הכורסאות שמהן מורכבת המערכת אמורות להיות גם המרכז הויזואלי של הסלון ועליהן להתבלט אך גם להשתלב עם שאר פריטי הריהוט בהרמוניה. ניתן לבחור מערכת ישיבה ו"לבנות" מסביבה את שאר החדר או לחילופין למצוא מערכת שתתאים לפריטים שכבר קיימים במקום בו היא תוצב.
 
נוחות הישיבה - מערכות ישיבה בימינו מציעות לא רק עיצוב מתקדם אלה גם יכולות אורטופדיות מתקדמות לא פחות. כדאי מאוד לוודא שהמערכת שתבחרו תאפשר ישיבה נוחה לאורך זמן, ושהיא תוצב בצורה כזו שלא תאלץ את היושבים לעקם את הגב או הצוואר כדי לנהל שיחה עם שאר האנשים בחדר.
 
בד הריפוד - האקלים הישראלי שמתאפיין בחום ולחות בקיץ לעומת קור ויובש בחורף מעמיד בפנינו אתגר לא פשוט כאשר עלינו לבחור את החומר שירפד את מערכת הישיבה שלנו: בדים ארוגים, מצופים או סרוגים, עור, חיקוי עור ושילוב של כמה סוגי ריפוד זמינים כולם וצריך להחליט מי מבינהם מתאים יותר הן מבחינת נוחות הישיבה עליהם בעונות השונות והן כמובן מבחינת המראה.
 
פורטל ריהוטים - הצעד הראשון בדרך הנכונה
 
קטגוריית מערכות ישיבה של פורטל רהיטים תאפשר לכם לעשות את הצעדים הנכונים בדרך להחלטה הגורלית. כאן תוכלו למצוא מותגים, נגרים וחנויות שמתמחים במערכות ישיבה ונבדקו בקפידה הן מבחינת איכות הגימור והן מבחינת החומרים שבהם הם משתמשים. מערכות ישיבה בגדלים ועיצובים שונים ובטווחי מחירים משתנים יהפכו את הסלון שלכם לחלל מזמין ונח וישמרו על מראה מוקפד ודקורטיבי גם אחרי זמן רב.