מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  
  
  

 מיטות

 מיטות מהוות ללא ספק את החלק המהותי והדומיננטי ביותר בעיצוב של כל חדרי השינה מאחר והן ממלאות חלק גדול מחלל השינה שלנו. המיטה היא הדבר האחרון אותו אנחנו רואים לפני השינה והדבר הראשון שאותו אנחנו רואים עם ההתעוררות והיקיצה. בדיוק בשל כך לבחירה נכונה של מיטה לבית יכולה להיות השפעה של ממש על האווירה בבית כולו, על המצב רוח שלנו ועל שגרת יומנו.
 
רגע לפני שבכלל מתחילים לבדוק מיטות שונות על דגמיהן או ניגשים לחנויות כדאי מאוד לקבל החלטה לגבי האווירה הרצויה לנו בחדר השינה - כשמדובר בחדר השינה של ההורים למשל, כדאי להחליט אם ברצונינו להשרות אווירה קלאסית או מודרנית וכאשר רוכשים מיטות לחדרי הילדים נצטרך לבחור בין אווירה שמחה וצבעונית לכזו שתהיה רגועה יותר.

דברים שכדאי לזכור כאשר בוחרים מיטה
 
האווירה בחדרי השינה אמנם חשובה מאוד אך יש כמה שאלות נוספות שכדאי לתת עליהן את הדעת לפני שאנו בוחרים מיטות לביתנו. האם אתם מתכוונים להשתמש במיטה לשינה בלבד או שמא תבלו בה גם זמן רב יחסית בקריאה או בצפייה בטלוויזיה אז אולי כדאי לכם לשקול לקנות מיטה מתכווננת? האם אתם מעוניינים לרכוש מיטות שישמשו את הילדים לתקופה קצרה או שברצונכם לקנות כבר עכשיו מיטות שימשיכו איתם עד לשלב מאוחר יותר? כלומר, האם לא כדאי לקנות מיטה גדולה יחסית גם לילד שהוא עדיין קטן וכך לחסוך כסף בעתיד?
אם תבהירו לעצמכם בדיוק לאילו מטרות ולאיזו תקופה אתם מתכוונים להשתמש במיטה תוכלו לצמצם את ההיצע הגדול של מיטות שעומד לפניכם ולהתרכז בדגמים שמתאימים יותר לצרכים שלכם בד בבד עם חסכון עתידי בהוצאות.
מעבר לכך, חשוב במיוחד להבין את המידות של האיזור בו תוצב המיטה ושל הפתחים המובילים לחדר כדי לא לעשות טעות קריטית ולרכוש מיטה שאינה מתאימה מבחינת גודל או מיטה שלא תוכל לעבור דרך דלת החדר.
 
אחרי שהגדרתם את הדרישות והצרכים שלכם בדיוק, תוכלו להשתמש בפורטל רהיטים עשיר ולבחון דגמי מיטות כדי לבחור מותג או דגם של מיטת חלומותיכם. ריכזנו עבורכם, במקום אחד, את החברות, הנגרים והחנויות הטובות ביותר בישראל בתחום של מיטות וחדרי שינה. מותגים המתמחים במיטות לילדים, נוער ומבוגרים העשויות מחומרים באיכות גבוהה וממיטב בעלי המקצוע בתחום.