מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.

 מזרנים אורטופדיים במחירים חסרי תקדים – כך מומלץ למצוא אותם

מזרנים הם המפתח לנוחות שלכם בחדר השינה. לפני שאתם רצים לרכוש את המזרן שראיתם ביד 2, או את החלטורה שהידיד סידר לכם מהשותף, חשוב לדעת: אתם לא חוסכים במחיר, אתם חוסכים בבריאות שלכם. מזרן שלא מדדתם, והאינדיקציה היחידה שקיבלתם היא שהוא זול הוא מזרן שמעמיד אתכם בסכנה מוחשית. אפקט ערסל, בו המזרן שוקע כששוכבים עליו הוא לא צורת שכיבה ולא "סוג אחר של נוחות". זו תקלה במזרן וזה יגרום במוקדם או במאוחר לבעיות גב כפוף ועמוד שדרה. לא בוחרים מזרן משומש שלא בדקתם והכי בטוח לקנות מזרן חדש. כיצד ניתן לעשות זאת בלי להשקיע סכום מופקע? במאמר הבא תלמדו כיצד לעשות זאת.

אתר השוואת מחירי רהיטים – כאן הכל מתחיל

האתר מספק מידע על מזרנים חדשים בלבד. אלא שבשונה מחנות הרהיטים, הוא מציג דוגמאות של עשרות חברות מובילות בתחום זה. מה המשמעות מבחינתכם? אתם צופים בדגמי-מזרן איכותיים בלבד, אורטופדיים שיוצרו על בסיס תקנים מערביים מחמירים מאד. כל דגם שתראו באתר יהיה בטיחותי ולכן אתם מסירים מעצמכם את הסכנה שברכישת מזרן משומש שאינו מתאים ואינו ראוי לשימוש חוזר.

לא רוכשים לפני שמודדים

בשונה מרהיט כמו ארון או שולחן, מזרן הוא רכיב שתשכבו עליו מדי יום ולכן מאד חשוב לקנות אותו לאחר מדידה. אם אתם צרכני מזרן ראשון, שלא בקיאים בהבדלים בין ויסקו לבין לטקס, שלב זה חשוב וקריטי במיוחד עבורכם. יש בני אדם שמגיבים טוב לוויסקו ולא מגיבים טוב ללטקס ויש שמגיבים טוב ללטקס ולא מגיבים טוב לוויסקו. ההבדלים קריטיים: ויסקו הוא מזרן בעל מרקם ג'ל שמתיישר על פי צורת השוכב, בעוד לטקס הוא מזרן שמעניק הרגשה כמו-קפיצית, בה הוא יוצר מרקם קשיח שנושא בקלות את מי ששוכב עליו. לכל משתמש מתאים מזרן אחר ולכן המדידה הפיזית מאד חשובה וקריטית.

פורטל הרהיטים – המקום המושלם לרכישת רהיטים ומזרנים

בפורטל הרהיטים תוכלו להיחשף לעשרות דוגמאות של מזרנים זוגיים, מיטה וחצי ומזרני יחיד חדשים. מאד חשוב לבחון כל מזרן, לקרוא את המפרט הטכני שלו, לגשת לחברה המדוברת, למדוד ורק אז לקנות. באתר פורטל הרהיטים תוכלו למצוא דוגמאות למזרנים חדשים ואיכותיים המוצעים במחירים מפתיעים: נסו ותיווכחו!