מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.
  
  
  
  

 מזרונים

מזרונים הם ללא ספק מפרטי הריהוט החשובים בביתנו אם לא החשובים ביותר. הם אמנם מכוסים במצעים כמעט תמיד ולרוב לא נזמין אורחים כדי להתרשם מהמזרון החדש והמעוצב שלנו אבל יש להם השפעה משמעותית על אורח חיינו ובריאותנו. אנחנו מבלים יותר משליש מהזמן הכולל שלנו בשינה על מזרונים. כלומר, אנחנו משתמשים בהם הרבה יותר מכל פריט ריהוט אחר שרכשנו בעבר או נרכוש בעתיד. מעבר לכך, כולנו יודעים מה ההבדל בין יום שמגיע אחרי לילה של שינה גרועה לעומת יום שמתחיל בשינה עמוקה, בריאה ומפנקת.
מזרונים הפכו ללא ספק, בתקופה האחרונה, לפריטי ריהוט מתקדמים שטומנים בחובם טכנולוגיה והנדסת אנוש מתקדמת מאוד. הימים בהם מזרון היה מורכב מספוג פשוט או מקפיצים רגילים עברו מזמן מן העולם, וכיום ניתן למצוא מזרונים שמשלבים בין קפיצים מתוחכמים המסודרים במבנים משוכללים לא פחות בשילוב עם חומרים כמו גומי, לטקס, ויסקו וגומאוויר, הכל כדי לספק תמיכה אורטופדית מוצלחת לגוף ולהבטיח שנהנה משינה עמוקה ובריאה ונאגור את הכוחות הדרושים ליום החדש שמצפה לנו.
 
מותגי מזרונים שיתנו לכם גב
 
בחירת מזרונים אינה משימה קלה, המבחר אדיר ובניגוד לפריטי ריהוט אחרים קשה מאוד להתרשם מרמת הנוחות וההתאמה המדויקת של מזרון זה או אחר מכמה שניות של שכיבה. לרוב, דרושים כמה לילות רצופים של שינה על מזרון כדי לדעת אם הוא מתאים לכם באופן אופטימאלי ועוד לא נולדה החנות שתאפשר ללקוחות פוטנציאליים לבלות בה את הלילה כדי להחליט אילו מזרונים הם רוצים לרכוש. 
הדרך היחידה לבחור את המזרון הנכון עבורכם היא לרכוש אותו מחברה, מותג או חנות שיש להם גב. כאלו שמבינים את היתרונות והחסרונות של כל מזרון ומזרון, יוכלו לייעץ לכם לגבי החומרים והקפיצים שמתאימים ביותר לצרכים שלכם ומציעים רק מזרונים בעלי תו תקן, המכילים מרכיבים  איכותיים ויש עליהם אחריות לתקופות ארוכות.
בפורטל רהיטים עשינו עבורכם את העבודה. כאן תוכלו למצוא ספקים ומותגי מזרונים מהשורה הראשונה בישראל, כאלו שיודעים את העבודה ויסיעו לכם למצות את כל מה שטוב משעות השינה שלכם.