מבצע בניקולטי: 50% הנחה על עודפים מתצוגת התערוכה.

מבצע בדיבאני: 30% הנחה ובנוסף צ'ק מתנה ע"ס 1,000 ₪.

מבצע באינטרסיסטם: בכל רכישה מקבלים כוננית מתנה

מבצע בדיור אינטריוס: עד 50% הנחה ובנוסף 1,000 ₪ מתנה ברכישת סלון.

מבצע בדלקוב: 20% הנחה על כל הארונות ובנוסף תאורה מתנה בקניית ארון

מבצע ב-י.שבח: מכירת חיסול מיטות מעץ מלא ב- 40% הנחה.

 מדריך קצר לבחירת חלון בלגי

במאמר זה נספק לכם מידע חשוב לגבי בחירת החלון הבלגי שלכם. לחלון הבלגי השפעה נרחבת על עיצוב המבנה שלכם. האופן בו הפרופיל בלגי שלו מעוצב והזכוכית שלו מגובשת, השילוב של השניים וסגנונות הפתיחה וההזזה השונים אשר יידונו בשורות שלפניכם מאפשרים דרכים רבות לגיבוש הדקורציה הפנים ביתית באופן מעורר השראה. מדריך זה יחלוש על כל הנושאים הללו ויאפשר גם לכם להגיע לחלון בלגי איכותי ועוצמתי.

גבשו את סגנון החלון שלכם

לחלון הבלגי מספר אופני פתיחה: כמו רוב החלונות האחרים, הוא ניתן להזזה משמאל לימין או מימין לשמאל. דגם זה נקרא חלון הזזה. ניתן לבחור גם חלון פתיחה. חלון בלגי זה ניתן למשיכה כאשר הוא נפתח ודחיפה כאשר מבקשים לסגור אותו. חלק מחלונות אלו מגיעים מגובשים עם מנגנון דרייקיפ. מנגנון זה הופך בלחיצת ידית את הזגוגית מפלטת פתיחה לפלטת אלכסון. היא נפתחת באלכסון מלמעלה למטה ובכך שומרת אוכלוסיות מועדות כמו ילדים וטף מליפול מהקומות הגבוהות. חלון הדייקיפ יכול להיבחר גם כדגם עצמאי ללא זגוגית פתיחה.

גבשו את סגנון עיצוב הפרופיל שלכם

חלון בלגי מבוסס על סגנונות שונים של עיצוב פרופיל. ניתן לבחור בפרופיל משבצות או פרופיל מסגרת. בתחום פרופיל המשבצות מומלץ להשקיע בפיתוחים צורניים מעניינים של האלומיניום כמו גלילים, מלבנים ושילובים שלהם. מומלץ לבחור זאת בהתבסס על הדמיית מחשב של חברת תעשיות אלומיניום. בתחום פרופיל המסגרת – ניתן לגבש פרופיל עבה ונוכח או פרופיל דק שהופך את החלון שלכם להיראות כמו מסך. תצורה זו מתאימה במיוחד לעיצוב מודרני עכשווי. הפרופילים ניתנים לבחירה בצבעים שונים על פי המתאים למבנה שלכם במרקם חלק או מגורען.

בחרו את סוג הזגוגית המועדף

את סוג הזגוגית מומלץ לבחור בהתאם לעיצוב הנדרש: במידה והחלטתם לבחור חלון בלגי מסך עם פרופיל דק, מומלץ לבחור בזגוגית בעלת גוון אפל מעט כדי ליצור את מראה המסך באופן מיטבי. ניתן לבחור גם זגוגית בעלת גוונים אחרים כמו צהבהב או צבעי מים, או פשוט להותיר אותה חסרת גוון, שקופה לחלוטין. על כל סוג של זכוכית שנבחר ניתן להטמיע התזת חול, בנוסף למרקם החלק כדי ליצור הסתרה לשם שמירה על הפרטיות. מומלץ לבחור רק בדגמי בטיחות כמו זכוכית טריפלקס עם שכבת הגנה אמצעית בין הפלטות למניעת פיזור שברי זכוכית או דגם בידודית אקוסטי וטרמי.